در مورد ما

خیریه فرزندان صالح فرداساز

موسسه خیریه فرزندان صالح فرداساز، در سال 1381 با نام خیریه امام حسن مجتبی(ع) تاسیس شده و پس از تصویب اساسنامه، با شماره 28073 به ثبت رسیده است. این موسسه در راستای حمایت مالی، فرهنگی و اجتماعی فرزندان بی سرپرست و بدسرپرست و نیازمند فعالیت می کند. هیات مدیره موسسه متشکل از مسئولان مراکز علمی و اعضای هیئت علمی دانشگاه ها می باشد. تا کنون از جمع 2636 فرزند تحت پوشش موسسه، 1419 نفر خودکفا شده و از چتر حمایت موسسه خارج شده اند و 1145 نفر باقیمانده، همچنان با الطاف حامیانشان تحت حمایت موسسه قرار دارند.

به رسم امانت داری، کلیه وجوه نقد دریافتی حامیان را مستقسما به دست فرزندان می رسانیم. بعضی حامیان ما در خارج کشور سکونت دارند و گسترش ارتباط های بین المللی را در دستور کار داریم.

تعداد 2636 نفر از ایتام و فرزندان نقاط محروم کشور را تحت حمایت بگیرد و نیز در حوزه جاده سازی، مدرسه سازی، ساخت حمام و تهیه مسکن برای فقرا در کارنامه کاری خود دارد.

در حال حاضر و با توجه به محروم بودن شهر مرزی ایوان در استان ایلام از نظر فرهنگی، بهداشتی و اقتصادی، این موسسه اقدام به ساخت درمانگاهی مجهز در این شهر نموده است. پروژه درمانگاه خیریه مادر به جهت خدمت رسانی مطلوب در حوزه سلامت، اجرای برنامه های آموزشی در بخش سلامت و پیش بینی و آمادگی کمک رسانی در شرایط خاص و حوادث غیر مترقبه احداث خواهد شد. این درمانگاه در منطقه ایوان غرب در استان ایلام و در زمینی به مساحت 4500 متر و زیربنای 3900 مترمربع در حال ساخت می باشد.

با ما تماس بگیرید

شما میتوانید جهت تماس با ما از اطلاعات تماس زیر استفاده و یا برای ارسال درخواست خود  از فرم تماس زیر استفاده کنید.

تهران – پاسداران

خیابان پاسداران، نگارستان اول، پلاک 11 واحد 2
تلفن: 22858908

تماس با ما